• https://www.facebook.com/ikiabilgisayar
  • https://plus.google.com/b/108390908872443524548/+BilgisayarTeknikServis%C4%B0stanbul?hl=tr

Bilgisayar Bakım Anlaşması

      Kurumsal yada Bireysel müşterilerimizin için bakım anlaşma hizmeti    vermekteyiz. Lütfen firmanıza özel teklif için bizi arayınız. 0212 222 66 68

      Müşterimizin haklarını koruyan  bilgisayar bakım anlaşması imzalayarak    firmanızda artık bilgisayar sorunlarından kurtulmak mümkündür. Karşılıklı    imzalanan sözleşmeyle bilgisayarlarınızın sorunlarıyla siz değil biz ilgilenicez.    Bunun için tek yapmanız gereken bakım anlaşması sonrasında bize telefon    yada mail yoluyla ulaşmanız olacaktır.

       Neden Bakım Anlaşması Yaptırmalıyım ?

      Firmanızda 4 yada daha fazla bilgisayar var ise iş kaybını önlemek, data    kaybını önlemek için profesyonel bir İT ( Bilgi Teknoloji ) uzmanına ihtiyacınız    olabilir. Ayrıca firmanızda bulunan her bilgisayar sorunlarında ayrı ayrı teknik    destek ücreti ödemek zorunda kalmayıp firmanız için yüksek maaliyetten    kurtulmuş olucaksınız.

      Firmanız gelip sistemlerinizi inceliyoruz buna göre size en uygun fiyatı    oluşturuyoruz ve fatura karşılığında aylık ödeme tablosu oluşturuyoruz.    Dilerseniz nakit ödeme yaparak özel indirmlerden faydalanabilirsiniz.

      Siz değerli müşterilerimizin bünyesinde bulunan bilgisayarlarınız için yıllık    bakım anlaşmasında yapılan işlemler.

  • İşletim sistemi hatalarının bulunup düzeltilmesi. ( Bu hata düzeltme işlemi sayesinde bilgisarınızın ve kurumsal programlarınızın bulunduğu işletim sisteminin kısa sürede çökmesini engellemektedir.)
  • Virüs programınızın şayet yoksa en kısa sürede firmanıza uygun bir virüs programı vasıtasıyla virüs taraması ve silinmesi. ( Datalarınıza özen göstererek düzeltilmesi.
  • Network Ağ durumunuzun iyileştirilmesi bu sayade bilgisayarlarınız arasındaki iletişimi düzgün olması.
  • Varsa firmanızdaki Server ( Ana Bilgisayar ) gerekli bakımların yapılması.
  • Fiziksel bakımı şimdiye dek yapılmamış bilgisayarlarınıza 3 ayda bir kasa içleri açılarak komprasör yardımıyla tozların temizlenmesi ile klavye ve fanların temizlenmesi yapılacaktır.
  • Bakım anlaşması yaptırarak telefon, messenger, uzak masa üstü bağlantısıyla iş saatleri içerisinde destek alabileceksiniz. Telefonla 7/24 Destek.

Yorumlar - Yorum Yaz


Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret128226
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.79673.8119
Euro4.66334.6820