• https://www.facebook.com/ikiabilgisayar
  • https://plus.google.com/b/108390908872443524548/+BilgisayarTeknikServis%C4%B0stanbul?hl=tr

Bilgisayar Teknik Servis      Bilgisayar teknik servis, bilgisayar servisi konusunda uzun süredir bir çok kurumsal yada bireysel kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Markalı yada marka bağımsız bilgisayarlarınıza bilgisayar teknik servis çözümleriniz için bizi arayabilirisiniz. Kurumsal firmalar için bilgisayar bakım anlaşması yapmaktayız. 2A Bilgisayar olarak siz değerli müşterilerimize ekonomik, güvenilir, hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizden Bazıları ;

Acil Çağrı Hizmeti ;

      Firmanızda yada ev kullanıcıysanız bizi 0212 222 66 68 nolu telefon numarasından yada info@ikiapc.com mail adresinden acil bilgisayar teknik servis, bilgisayar servisi hizmeti alabilirsiniz. Bilgisayar sorunlarınıza evinizde yada iş yerinizde müdahale etmekteyiz. En seri şekilde bilgisayarınızı yeniden kullanabilirsiniz. Gerekli durumlarda verileriniz özenli bir şekilde yedekleri alınıp sistem gerekirse yeniden kurulum yapılmaktadır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması ;

      Kurumsal yada bireysel firmalar için verilen hizmetdir. İş yerinizde bilgisayar bakım anlaşmasına gereksinim duyuyorsanız bizimle irtibata geçerek firmanızda keşif yapıldıktan sonra istemiş olduğunuz bakım anlaşması ile ilgili teklif verilir. Bakım anlaşması isten iş yerleri çoğunlukla ayda 1 kez olan periyodik bakımı istemektedir. Siz değerli müşterilerimiz isteği doğrultusunda farklı çalışma şartları oluşturalabilir. Bakım anlaşmasında yapılan işlemler standart bir anlaşmada var olan 7/24 Telefon desteği, uzak masa üstü desteği sorun çözülemediği taktirde ayda 5 kere acil destek bilgisayar servisi hizmeti verilmektedir. Bu bahsettiğimiz örnek bir bakım anlaşması hizmetidir. Karşılıklı görüşme sonucunda ve yaptığımız keşif ile size en uygun bakım anlaşması teklifi verilmektedir.
Yorumlar - Yorum Yaz


Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret125694
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.51373.5278
Euro4.17894.1956