• https://www.facebook.com/ikiabilgisayar
  • https://plus.google.com/b/108390908872443524548/+BilgisayarTeknikServis%C4%B0stanbul?hl=tr

Anasayfa


     Bilgisayar Bakım Anlaşması

   
Ürün Kodu : Bilgisayar Bakım Anlaşması
Üretici : 2A Bilgisayar
Fiyat : 50 TL (KDV Hariç)
Ürün Özellikleri
Kurumsal Firmalar için bakım anlaşması. Ürün Fiyatı Semboliktir.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
   Kurumsal yada Bireysel müşterilerimizin için bakım anlaşma hizmeti vermekteyiz. Bu ürün için verilen fiyat temsilidir lütfen firmanıza özel teklif için bizi arayınız. 0212 222 66 68

   Müşterimizin haklarını koruyan  bilgisayar bakım anlaşması imzalayarak firmanızda artık bilgisayar sorunlarından kurtulmak mümkündür. Karşılıklı imzalanan sözleşmeyle bilgisayarlarınızın sorunlarıyla siz değil biz ilgilenicez. Bunun için tek yapmanız gereken bakım anlaşması sonrasında bize telefon yada mail yoluyla ulaşmanız olacaktır.

   Neden Bakım Anlaşması Yaptırmalıyım ?

   Firmanızda 4 yada daha fazla bilgisayar var ise iş kaybını önlemek, data kaybını önlemek için profesyonel bir İT ( Bilgi Teknoloji ) uzmanına ihtiyacınız olabilir. Ayrıca firmanızda bulunan her bilgisayar sorunlarında ayrı ayrı teknik destek ücreti ödemek zorunda kalmayıp firmanız için yüksek maaliyetten kurtulmuş olucaksınız.

   Firmanız gelip sistemlerinizi inceliyoruz buna göre size en uygun fiyatı oluşturuyoruz ve fatura karşılığında aylık ödeme tablosu oluşturuyoruz. Dilerseniz nakit ödeme yaparak özel indirmlerden faydalanabilirsiniz.

   Siz değerli müşterilerimizin bünyesinde bulunan bilgisayarlarınız için yıllık bakım anlaşmasında yapılan işlemler.

    İşletim sistemi hatalarının bulunup düzeltilmesi. ( Bu hata düzeltme işlemi sayesinde bilgisarınızın ve kurumsal programlarınızın bulunduğu işletim sisteminin kısa sürede çökmesini engellemektedir.)
     
   Virüs programınızın şayet yoksa en kısa sürede firmanıza uygun bir virüs programı vasıtasıyla virüs taraması ve silinmesi. ( Datalarınıza özen göstererek düzeltilmesi.
   
   Network Ağ durumunuzun iyileştirilmesi bu sayade bilgisayarlarınız arasındaki iletişimi düzgün olması.
   
   Varsa firmanızdaki Server ( Ana Bilgisayar ) gerekli bakımların yapılması.
  
   Fiziksel bakımı şimdiye dek yapılmamış bilgisayarlarınıza 3 ayda bir kasa içleri açılarak komprasör yardımıyla tozların temizlenmesi ile klavye ve fanların temizlenmesi yapılacaktır.
   
   Bakım anlaşması yaptırarak telefon, messenger, uzak masa üstü bağlantısıyla iş saatleri içerisinde destek alabileceksiniz. Telefonla 7/24 Destek.


 

 

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret125693
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.51373.5278
Euro4.17894.1956